Uitnodiging Pleegzorg Familieweekend

Duinrell Kikkerrad + Speeltuin

Kom opkikkeren op Duinrell! Of je nou van keihard over de kop houdt, of het liever wat kalmer aan doet, er is voor jong en oud genoeg te beleven. Voel kriebels tijdens een loodrechte afdaling in de Falcon, laat je vliegkunsten zien in de Wild Wings of ga samen op avontuur in Rick’s Avonturen Burcht.

Wij nodigen jullie gezin, samen met Stichting van het Kind (hoofdsponsor), Duinrell en Pleegzorg.nl graag uit voor een onvergetelijke dag tijdens het Pleegzorg Familieweekend op 1 en 2 november 2025.

Er zijn extra activiteiten in zomertheater! Kinderen kunnen zich laten schminken, aan de tafels knutselen of tekenen en nog meer. Ook zijn er dit jaar weer pannakampioenen in het park aanwezig voor een potje panna. Voor pleegouders is er een kopje koffie of thee en er staan standjes met mensen die informatie geven over pleegzorg, zoals de Nederlandse Vereniging voor Pleeggezinnen, JongWijs, Stichting Pleeggrootouders, Jeugdstem, Mijn Pleegouders en natuurlijk is Pleegzorg.nl er ook bij.

Jullie zijn welkom op zaterdag 1 of zondag 2 november van 09.00-17.00 uur 
Het Tikibad is open van 10.00-22.00 uur

Voorwaarden

  • Je bent een pleegouder(s)
  • Deze leuke dag is voor thuiswonende (pleeg)kinderen en de pleegouder(s)
  • Pleegouders zijn aangesloten bij een pleegzorgorganisatie die lid is van de branche Jeugdzorg Nederland
  • Er kan alleen online geboekt worden
  • Je kunt 1 dag van het weekend boeken
  • Bekijk de voorwaarden van Duinrell op het entreeticket na aankoop van het ticket
  • Het is niet mogelijk om je entreetickets te annuleren
  • Het is niet mogelijk om de datum van je entreetickets te wijzigen
  • Het is niet mogelijk om het tijdslot van het Tikibad te wijzigen
  • Als je een Duingalow hebt gehuurd bij Duinrell, dan hoef je geen ticket te kopen

De kosten

  • Een Duinrellticket voor 1 dag kost € 5,- p.p.
  • Voor kinderen t/m 2 jaar is toegang gratis op vertoon van een identiteitskaart
  • Parkeren is gratis. Op vertoon van de entreeticket ontvang je bij de kassa één parkeerkaart
  • Boek 2 uur Tikibad voor € 5,- p.p.! Alleen in combinatie met een entreeticket.
    Je kunt bij aankoop van het entreeticket het Tikibad direct reserveren (aanbevolen) of tijdens je verblijf (vol is vol)
  • Het Tikibad is gratis voor kinderen t/m twee jaar op vertoon van een identiteitskaart
  • Er zit een maximum aan de ticketverkoop per dag.

Start verkoop voor pleegouder(s)

PS. Tot die tijd is de url niet toegankelijk.

Meld je hier aan voor de Job Alert

logo-sterk-huis